تلاش نمایندگان برای تعامل با دولت تدبیر و امید است
سرویس: صحن
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش نمایندگان برای تعامل با دولت تدبیر و امید است.
 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس صلاحی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 18 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، با تشکر از مواضع قاطع رئیس مجلس درراستای حفظ شأنیت مجلس، گفت: امام(ره) فرمودند که مجلس در رأس امور است و انقلاب با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری به راه خود ادامه می دهد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان، فراهان، خنجین و رودبار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای وحدت سه قوه نمایندگان مجلس برای عملیاتی شدن طرح های دولتی خدمتگزار در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تمام تلاش خود را به انجام رسانیده و تلاش می کنند تعامل خود را با دولت تدبیر و امید بیشتر کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم درباره بحث روز مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بررسی لایحه بودجه 93 مورد بررسی نمایندگان است و لازم می دانم در لایحه بودجه نگاه ویژه ای به مناطق محروم صورت گیرد و طرح های عمرانی در این مناطق عملیاتی شود و عدالت در توزیع بودجه برای رفع نیازهای منطقه ای خواسته بر حق مردم است.

صلاحی ادامه داد: با توجه به انقباظی بسته شدن بودجه، نمایندگان با در نظر گرفتن جمیع شرایط و دید کلان نگر آن را بررسی و تصویب خواهند کرد.

این نماینده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 19 دی ماه 56 شهر قم، یادآور شد: 20 دی ماه سالروز شهادت امیرکبیر است که او قهرمان مبارزه با استعمار بود و همیشه سفیر انگلیس برای ملاقات با او ساعت ها منتظرش می ماند.

صلاحی درباره مشکلات حوزه انتخابیه اش افزود: جاده اراک، خنجین به همدان باید هر چه زودتر تکمیل شود چرا که از جاده های اصلی کشور است، پروژه آب شهرستان تفرش باید به سرعت تکمیل شده و دانشگاه صنعتی تفرش در جهت ارتقاء سطح فرهنگی منطقه نیز احداث شود./

منبع : خبر فارسی