عضوکمیسیون گردشگری شهرستان تفرش به خبرنگار ندای تفرش گفت : کار در شهر زیر زمینی با جدیت تمام پیگیری می شود ولی علی رغم پیگیری ها در سال گذشته نتوانستیم در جهت جذب سرمایه گذار و احیا این شهر زیر زمینی موفق باشیم و نا امید هم نیستیم ودر سال جاری نیز به دنبال جذب سرمایه گذار خواهیم بود .  کما کان با کمکهای مردمی و کمک ناچیزی که در نظر گرفته شده است کار ادامه خواهد داشت .جلساتی در هفته های آینده در این خصوص برگزار می شود .


" عبدالناصر ذوالفقاری " اضافه کرد : در ایام نوروز شهروندان بومی و گردشگران غیر بومی  زیادی متقاضی بازدید و کسب اطلاعات لازم در مورد این مکان بودند که متاسفانه به علت عدم صدور مجوز از طرف میراث فرهنگی  از بازدید محروم ماندند.


نائب رییس شورای اسلامی شهر تفرش  خاطر نشان کرد : انشاءا... بعد از بازگشایی معابر و کشف مکانهایی مانند بازار و بسیاری از مکانهای مشاهده شده توسط پیرمردان قدیمی که اغلب در قید حیات نیستند ، این شهر مهم در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

وی تصریح کرد : این مکان یکی از جاذبه های گردشگری مهم نه تنها در شهر تفرش بلکه در سطح ایران می باشد و یکی از اهداف شورای شهر جذب توریست و در آمدزایی ورونق اقتصادی شهر می باشد .

" ذوالفقاری" اظهار داشت : متاسفانه حدود 2ماه است که کار به طور کلی متوقف شده است .